LGF-strona-glowna


MANUALNA PIŁA PIONOWA mod. KGS GMC M5-B ALU występuje nawet jako pionowa piła tarczowa do rozkroju płyt wiórowych w pakietach. Ustawienie agregatu tnąco-frezującego w przedziale kątowym 0° ÷ 90°. Piły pionowe formatowe do cięcia  oraz frezowania wzdłużnego, poprzecznego oraz po skosie płyt elewacyjnych, paneli do rozkroju. Piły pionowe do rozkroju paneli w pakietach. Precyzyjny rozkrój płyty meblowej. Poliwęglan komorowy, poliwęglan lity. Precyzyjne cięcie płyt meblowych. Solidne piły do płyt wiórowych oraz Mdf i Hdf. Tarcze pił do cięcia płyt meblowych.  Płyta meblowa profesjonalna obróbka. Cięcie płyt laminowanych bez wyrwań. Formatowanie pionowe płyt meblowych na pilarce produkcji GMC z Carpi koło Modeny. Solidna piła do rozkroju płyt meblowych.
PIONOWA PIŁA DO CIĘCIA, FORMATOWANIA I FREZOWANIA. Solidna piła do cięcia płyt meblowych; Precyzyjna pilarka pionowa do cięcia płyt meblowych. Dokładne cięcie płyt meblowych na zadany wymiar. Piła do cięcia płyty wiórowej laminowanej. Pilarka do rozkroju płyt bez wyrwań. Na wyposażeniu głowicy tnącej piły tarczowe z węglikami spiekanymi do cięcia płyt wiórowych. Cięcie prostoliniowe. Cięcie płyty - Płyta Meblowa. Produkcja: Meble na wymiar

PIŁA
KGS GMC M 5-B
ALU
po lewej
prowadnice pryzmatyczne
belki nośnej
pionowej


Dane techniczne pilarki pionowej:
Max długość cięci mm 4300 - opcja 5300
Max wysokość cięcia              mm 2200
Max wysokość w poziomie      mm 2100
Max grubość cięcia panelu     mm 80
Moc silnika             HP 7.5 - 5.59 kW
Średnica tarczy tnącej         Ø mm 300
Średnica tarczy podcinaka    Ø mm 110
Średnica otworu wrzeciona tarczy  Ø mm 30
Obroty wrzeciona tarczy piły obr/min 5200
Obroty silnika                    obr/min 2800

Pionowa pilarka tarczowa do rozkroju płyt wielkowymiarowych. Piła pionowa M5-B o innowacyjnym rozwiązaniu prowadzenia agregatu tnącego w pionowej osi płaszczyzny ruchu Y. Hartowane, utwardzane powierzchniowo oraz szlifowane prowadnice liniowe do ruchu pionowego, zabezpieczają  płynność ruchu posuwistego w osi Y nowego agregatu tnącego Ø mm 300 - Ø 110. Efekt: Całkowite wyeliminowanie przypadków odstępstw od zadanego wymiaru w pozycjonowaniu głowicy agregatu względem płyty roboczej na korpusie pilarki pionowej. Piła formatowa pionowa z prowadnicami pryzmatycznymi jest przeznaczona dla użytkowania, który oczekuje, dużej precyzji cięcia płyt, a co za tym idzie dokładności w pozycjonowaniu agregatu głowicy piły oraz niskiej ceny urządzenia. Jak zawsze w formatyzerkach pionowych tego typu warto zwrócić szczególną uwagę na wymogi bezpieczeństwa, których wymagania zostały skrupulatnie spełnione przez konstruktora maszyny firmę G.M.C.z Carpi koło Modeny.Górna prowadnica liniowa belki nośnej piły pionowej KGS GMC M5-B

Pionowa piła tarczowa do cięcia płyt meblowych. Piłowanie bez odprysków, bez wyrwań, rozkrój płyt bez zadziorów. Jakie piły do cięcia w pionie drewna, płyt wiórowych/ MDF / OSB. Pionowa pilarka do cięcia płyt meblowych. Nowa pilarka pionowa do rozkroju płyt o podwyższonej precyzji: Ruch na osi pionowej Y piły zapewniają hartowane i szlifowane prowadnice liniowe, na których precyzyjny ruch pozycjonujący, jest możliwy dzięki swojemu precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej gładkości powierzchni roboczej. Standardowa wersja urządzenia oferuje, blokowanie ruchu piły poziomego cięcia i  całego układu ruchomego, który jest pneumatyczne blokowany. Rolki dla udźwigu i przesuwania ciężkich elementów na korpusie maszyny są już wliczone w cenę produktu. Pionowa pilarka tarczowa - formatowa o wysokiej prędkości obrotowej wrzecionka podcinającego. Nowa głowica agregatu posiada na swoim wyposażeniu tarczę piły oraz tarcza piły podcinaka, która jest regulowana dla wygody i potrzeb użytkownika piły.


- Agregat tnący działający w przedziale kątowym 0° - 90°
- Prowadnice liniowe do pozycjonowania poziomego cięcia
- Pneumatyczne uruchomiana rama blatu roboczego i
- Rolki dolne do udźwigu przesuwnych płyt i paneli ciętych.
- Listwa ze skalą metryczną do kontroli zadanych wymiarów pionowych cięć
- Centralny przymiar listwy ze skalą metryczną dla kontroli pionowych cięć
- Pneumatycznie wspomagany wysuw tarczy piły tnącej z głowicy agregatu
- Pneumatyczne blokowany posuw głowicy agregatu piły
- Blokowanie głowicy poprzez mikro wyłącznik bezpieczeństwa
- Pośredniego wsparcia chowany obrotów
- 3 regulowane odbojniki pomiarowe pionowego cięcia
- klucze serwisowePrzeznaczenie użytkowe pionowej pilarki tarczowej: Formatowanie i rozkrój płyt meblowych. Ponadto można ciąć płyty: Płyty Komorowe z Poliwęglanu, Poliwęglan komorowy lity, wykorzystywane głównie w magazynach i halach produkcyjnych, świetliki dachowe, przeszklenia, klapy dymowe. Plexi, płyt z tworzyw sztucznych PMMA, Szkło akrylowe, plexiglas (pleksi). Cięcie, rozkrój i formatowanie różnorakich płyt MDF, HDF, OSB Oriented Strand Boards, różnorakie płyty zawierające substancje pochodzenia roślinnego, płyt MDF, Płyta KRONOPOL OSB, drewnopochodna płyta o wszechstronnych zastosowaniach. Piły do cięcia wzdłużnego drewna litego. Piła formatowa pionowa z prowadnicami pryzmatycznymi.  Piła do cięcia drewna. W ofercie sprzedaży solidne narzędzia do drewna i tworzyw drewnopochodnych oraz trudnych materiałów w obróbce. Tarcze i piły do drewna, tworzyw sztucznych i drewnopochodnych. Piły tarczowe widiowe i zwykłe do cięcia drewna.