LGF-strona-glowna


Pionowe pilarki tarczowe do cięcia i rozkroju płyty meblowej. Cięcie płyt na wymiar. Profesjonalna formatówka do obróbki płyt o wysokiej gęstości, płyt MDF, paneli ABS, PVC, drewna litego. Dzięki urządzeniu do pozycjonowania płyt na blacie stołu roboczego formatyzerki, możliwe wycinanie trapezów, rombów oraz trójkątów w płycie mdf, płycie wiórowej oraz płycie kompozytowej. Możliwe cięcie krawędzi płyt gipsowo-kartonowych nawet pod kątem 45º oraz innych kątach pośrednich w przedziale 0º - 46º. Kształtowa obróbka płyt meblowych bez potrzeby uciekania się do CNC. Cięcie prostoliniowe i cięcie złożone pod kątem na formatyzerce- płyty meblowe, cięcie płyt, obróbka. Usługi / Wycinanie kształtów w płycie wiórowej.

Ekonomiczna formatyzerka pionowa do rozkroju płyty wiórowej. Koniec problemów z cięciem płyty meblowej i płyty wiórowej. Rozkrój płyt pod kątem: mdf, sklejki, płyty, blaty. Pilarka tarczowa pionowa do cięcia blatów/płyty wiórowej pod różnorakim kątem. Piła pionowa pod profesjonalne usługi stolarskie i meblarskie.GMC 185-220 Ø 250 3HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 2500-4200 mm  GRUBOŚĆ PŁYTY   mm. 40
GMC 300-400 Ø 250 4HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 3200 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 60
GMC 42-22 A Ø 250 4HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 4200 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 60
GMC 151-166
Ø 300
6HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 6300 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 80
GMC 170 CNC
Ø 300 6HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 5100 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 80
GMC 180 CN Ø 300 6HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 5300 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 80
GMC 5 M-B Ø 300 6HP POLE POWIERZCHNI CIĘCIA 5100 x mm. 2200 GRUBOŚĆ PŁYTY mm. 80


Znakomita gama modeli pił pionowy włoskiej firmy G.M.C. idealnie trafia w potrzeby produkcyjne tych wszystkich, którzy zawodowo zajmują się profesjonalnym cięciem i formatowaniem płyt z tworzyw sztucznych, płyt kompozytowych ALUCOBOND, z włókna cementowego, spienionego PVC, używanych w konstrukcjach budowlanych. Elewacje z płyt Alucobond, Dibond, Reynobond, Maxibond, Ethalbold. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba, bardzo dokładnego frezowania na ściśle zadaną głębokość, należy uciec się do pomocy pił pionowych serii G.M.C. Agregaty tnące i agregaty frezujące pił pionowych tej firmy, są wyposażone w opatentowane systemy rowkowania pod kątem 90° oraz 135° frezem o średnicy Ø 110 mm. Cięcie formatowe za pomocą piły Ø 250 mm SCU oraz ACM. Wygodne we frezowaniu płyt elewacyjnych piły pionowe G.M.C., równie doskonale sprawdzają się w roli pił do formatowania, cięcia i rozkroju dużych powierzchni płyt.

- Solidna konstrukcja korpusu piły pionowej gwarantowana poprzez elektrycznie spawaną stal.- Kompensacja naprężeń wewnętrznych poprzez specjalne użebrowienie korpusu piły oraz system podpór. - Minimalizacja wibracji drgań. - Ruch posuwu pionowej belki nośnej piły odbywa się na utwardzanych powierzchniowo specjalistycznych prowadnicach nośnych wzdłużnych - Agregat kątowy uchylny na dwa wrzeciona tarczy piły i tarczy podcinaka.

Obejrzyj koniecznie film z pracy piły pionowej marki G.M.C. Przekonaj się naocznie jak należy oszczędzać swój czas i pokonać konkurencję jakością swojego wyrobu. Piły pionowe G.M.C. posiadają możliwość pracy w trybie: posuwu manualnego, w trybie automatycznym, półautomatycznym oraz w trybie sterowania numerycznego. Na blatach stołu roboczego pił pionowych G.M.C. można z powodzeniem ciąć nawet 5 warstw płyt za jednym mocowaniem.Blat roboczy piły pionowej jest dodatkowo wyposażany w ruchomy stół rowkowany typu MFP jak na powyższym diagramie. Ruchomy stół rokowany usprawnia mocowanie dużych powierzchni płyt o dużej giętkości. MFP zapobiega dokuczliwemu efektowi "banana" podczas cięcia płyt łatwo gnących się. Istotnym elementem wyposażenia dodatkowego pił pionowych G.M.C jest opcja płynnej regulacji głębokości cięcia lub frezowania kształtowego płyt. Tak, jak to znakomicie widać na rysunku powyżej, raz ustawiony wymiar cięcia i rozkroju tarczy piły lub frezu nieskończenie długo zachowuje ustalone ustawienia. Dzieje się tak dzięki innowacyjnemu zastosowaniu nowego typu agregatu pił tnąco - frezujących. Polecamy!Precyzyjne cięcie w pionie i w poziomie na pile pionowej. Idealna do cięcia, formatowania i rozkroju płyt z drewna, drewnopochodnych, mdf, płyt poliwęglanu oraz materiałów kompozytowych typu włókno cementowe używane w budownictwie np. Euronit. Trwałość, niezawodność i precyzja rozkroju w trybie wielozmianowym. Prostota w użyciu i łatwość w obsłudze działania; oto cechy główne piły pionowej GMC. Średnica tarczy tnącej Ø 300 podcinacza Ø 110 mm. lub Ø 125 mm. Agregat uchylny kątowy do ustawiania w przedziale kątowym 0° - 90°. Piła dostępna jest ponadto w innych konfiguracjach z różnorakimi akcesoriami. Obejrzyj film i przekonaj się naocznie.