LGF-strona-glowna

Formatyzerka pionowa KGS/700 ELECTRONIC SYSTEM- pionowa piła o sterowaniu numerycznym w dwóch osiach płaszczyzn roboczych X oraz Y. Idealnie nadaje się do ciężkich zastosowań, do trudnych zleceń wymagających dużej precyzji cięcia oraz sprostaniu sporej ilości materiału do obrobienia na pile. Elektroniczne pozycjonowanie i ustawianie przechyłu agregatu tnącego z wyświetlaczem cyfrowym LED. Wysoki komfort obsługi, łatwość programowania pracy i przebiegów w osiach roboczych Y - X.
na pile opcjonalnie można zastosować doskonały system Vacuum pump do unoszenia ciętych płyt. patrz poniżej. Optymalne wyniki odciągania poprzez niezawodne działanie systemy odciągowe DPS. Działanie DPS na całym obszarze blatu stołu pilarki i całkowicie zamknięty obieg powietrza agregatu pilarki.Unoszone płyty zamontowane na blacie stołu roboczego piły usprawniają pracę rozkroju. Dzięki tej operacji agregat tnący uzyskuje sporo wolnego miejsca na dole piły i dzięki temu może swobodnie poddać operacji cięcia oddolnie. W związku z tym nie ma już potrzeby przestawiania płyty i ryzykować utratę zadanych wymiarów.

Płyta cement włókno na pile pionowej. Rozkrój płyt włókno-cementowych na pilarce sterowanej numerycznie w osi X - Y. Maszynowy rozkrój: płyta cementowo wiórowa Ograniczanie pylenia płyt kompozytowych.
Pilarka do rozkroju płyt wielkoformatowych. Obróbka cięcia płyt z włóknem cementowym. Rozkrój drewnopochodnych materiałów płytowych. Płyty cementowo włóknowe. Płyty cementowe. Płyty gipsowo kartonowe. Płyty drewnopochodne. Płyty cementowo wiórowe. Płyty gipsowo włóknowe. Tarcza piły do cięcia wzdłużnego / poprzecznego płyty.Także do cięcia desek szalunkowych, surowych płyt wiórowych, płyt dźwiękochłonnych, płyt budowlanych lekkich oraz gazobetonu.

Z trudnymi do rozkroju płytami piła pionowa KGS 170  upora się łatwo, dzięki powiększonej średnicy tarczy piły Ø 300 mm. Tarcza piła idealnie osadzona w agregacie kątowym cięcia działającym w zakresie 0° - 90° tnie płyty wspomagana podcinakiem o średnicy Ø 110 mm. Na filmie pod spodem: Cięcie, rowków i produkcja Alucobond Cutting, Grooving & Processing Alucobond.

Sssawki do unoszenia ciętej płyty

Formatowanie płyty oddolne Ø 250

Pilarki 1.GMC 166 EM 6 2.GMC 170 ES
Opcjonalnie można zainstalować urządzenie dodatkowe służące do cięcia pod kątem. Przykładnica wzdłużna 1200 mm do cięć pod kątem, w przedziale od +0 º do +90º. Piły KGS 700-GMC 170 posiadają możliwość jednoczesnej obróbki kilku sztuk płyt. Agregat piły płynnie porusza się na dwóch równoległych szynach stalowych, co pozwala osiągnąć dokładność cięć 0.1 mm. Wzmocniony agregat tnący z elastycznie wysuwającą się osłoną tarczy tnącej piły głównej i podcinaka działający jak dodatkowy docisk płyty ustawionej pod cięcia na blacie stołu roboczego piły. Utwardzana powierzchniowo powierzchnia robocza prowadnicy wzdłużnej, górnej, pod której porusza się ruchem posuwistym belka nośna agregatu tnącego.Optymalizacja cięcia. Programowanie i wykonanie cięcia na pile. Oprogramowanie CAD/CAM do optymalizacji cięcia.


DPS kanalikowy system wspomagania odciągu na pilarce pionowej. Pneumatyczne wspomaganie wyjścia tarczy tnącej z głowicy piły.

Powodzenie zależy od maszyn. Zadbaj o właściwe modele  pilarek: Pilarki do rozkroju płyt z podnoszonym stołem. Pilarka do rozkroju pakietów płyt - przedni załadunek. Rozrys płyt meblowych. Program do rozrysu. Profesjonalne pilarki formatowe obrabiarki do drewna do podłużnego rozkroju. Formatówki CNC.

FORMATYZERKA PIONOWA MODEL GMC - KGS 170 

Przeznaczenie produkcyjne: PMMA Polimetakrylan Metylu wytłaczany PC Polimetakrylan Metylu wylewany. Panel kompozytowy Alucobond produkowany przez firmę ALCAN COMPOSITES. Płyty warstwowe produkowane z blachy lakierowanej, z blach aluminiowych i nierdzewnych ze specjalnym wypełnieniem płyty stosowanym w zależności od potrzeb użytkownika: styropian, pianka poliuretanowa lub wełna mineralna.Płyty przejrzyste używane do budowy świetlków zbudowane z wielokomorowego poliwęglanu o grubości 6mm. warstwy spodniej, oraz poliwęglanu zewnętrznego o grubości 4mm o kształcie takim samym jak płyta dachowa.  Płyty ścienne płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym, płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, płyty warstwowe z rdzeniem ze styropianu, polurietanu, płyty warstwowe akustyczne.


Machines for working panels in Aluminium composite panels type, Compact aluminium, Polycarbonates, Plexiglas, Plastic, Wood, Chipboard, Multiply, Laminate, Plywood, Mdf, Solid wood.