LGF-strona-glownaPilarka panelowa marki GMC Pilarka do rozkroju płyt do cięcia płyt w dwóch płaszczyznach w pionie jak i w poziomie. Piła pionowa panelowa do precyzyjnego cięcia formatek. G.M.C. to formatowanie pionowe płyt, rozkrój płyty w osi płaszczyzny roboczej pionowej Y - posuw automatyczny. Sterowanie pracą piły z panelu. Pilarki specjalne do wąskich rzazów. Pilarki tarczowe stołowe. Pilarki tarczowe formatowe. Pilarki poziome z belką dociskową do płyt. Precyzyjne rozcinanie i formatowanie płyt. Rozkrój płyty w osi płaszczyzny roboczej wzdłużnej X posuw automatyczny. Programowanie rozkroju z panelu. Pilarki tarczowe dwu piłowe do cięcia równoległego i poprzecznego, płyt z posuwem lub automatycznym.
Agregat głowicy SCU do cięcia wraz z tarczą piły podcinaka 110 Ø.

Oferta pilarek prod. GMC obejmuje precyzyjne pionowe pilarki do rozkroju płyt drewnopochodnych i płyt warstwowych.
Pilarki tarczowe poprzeczne optymalizujące. Pilarki tarczowe jednopiłowe wzdłużne z ruchomym wrzecionem. Pilarki specjalne do wąskich rzazów. Pilarki tarczowe poprzeczne optymalizujące. Pilarki tarczowe pionowe do płyt. Centra obróbkowe do piłowania, frezowania frezami trzpieniowymi, profilowania. Pilarka panelowa marki GMC w znaczącym stopniu zwiększy produktywność każdego punktu usługowego, warsztatu stolarskiego, fabryki. Jakość i wydajność w rozkroju i cięciu płyt zostały podniesione na wyżyny osiągnięć współczesnej technologii przemysłowej. Agregat piły płynnie porusza się na dwóch równoległych szynach stalowych, co pozwala osiągnąć dokładność cięć 0.1 mm. Pilarka pionowa o wadze własnej ok. 1250 kg. o górnej prowadnicy o powierzchni utwardzonej. Tarcza piły głównej agregatu tnącego średnica tarczy piły Ø 300 podcinak 110 Ø. Moc silnika 6 HP - kW 4.47. z możliwością zwiększenia mocy w opcji. Cięcie płyt MDF i drewnopochodnych, formatowanie płyt. Uniwersalne cięcie na jednej maszynie do pionowego cięcia umożliwia łatwe i wygodne formatowanie płyt, poprzez przycięcie płyt na zadany wymiar: drewno lite, płyta wiórowa MDF, tworzywa sztuczne i inne.


Kto zamierza oferować kuchnie drewniane, fornirowane z MDF lakierowanego i foliowanego musi zapewnić kompleksową obsługę swoich klientów. Konieczne będzie nabycie profesjonalnej piły pionowej typu G.M.C. Wykonane pomiary pomieszczeń, projekty komputerowe aranżacji oraz kalkulacje kosztów wymagają wykonania cięć rozkroju i formatowania płyt na dobrym sprzęcie aby oddać w ręce nabywcy precyzyjnie sformatowaną płytę bez wyrwań. Piła dla wyspecjalizowanych firm usługowych i produkcyjnych: maszyna spotykana na rynku pod nazwą GMC 166. Niezastąpiona piła w obróbce i cięciu płyt płyt z tworzyw sztucznych, płyt kompozytowych drewnopochodnych typu OSB, MDF, HDFF, sklejka. Model występujący pod inną nazwą GMC 166 jest też używany w firmach wyspecjalizowanych w obróbce płyt elewacyjnych Alucobond, Dibond, Reynobond.W modelu pilarki pionowej GMC 166 KGS 660, istnieje możliwość opcjonalnego zainstalowania na korpusie piły pionowej systemu VSR. Innowacyjny system mocowania płyty VSR poprzez podciśnienie umożliwia udźwig płyty ciętej do góry w trakcie cięcia. Poprzez zassanie płyty przez rząd ssawek Vacuum Pump rozmieszczonych na dole blatu roboczego piły płyta jest potem unoszona do góry. Dzięki temu systemowi mocowania płyt do rozkroju za pomocą przyssawek na podciśnienie, agregat tnący piły może również dokonać operacji cięcia oddolnego, dzięki czemu za jednym zamocowaniem ciętej płyty można ją pociąć ze wszystkich stron, bez potrzeby odwracania ciętej płyty na blacie stołu piły pionowej. Korzyści takiego rozwiązania są ogromne. Rozkrój płyty ulega znaczącemu skróceniu. Nigdy przedtem formatowanie pionowe płyt nie było tak łatwe i wygodne.Pionowa pilarka formatowa GMC KGS 660 - GMC 166. Tarcza piły głównej Ø 300 mm oraz tarczy piły podcinaka Ø 110 mm jest napędzana przez silnik elektryczny o mocy 6 HP - 4.47 kW. W przypadku cięcia i frezowania rowkowego płyt z bakelitu lub Tekstolitu i żywic epoksydowych: możliwość opcjonalnego (za dopłatą) zainstalowania silnika o zwiększonej mocy nawet do 7.5 HP - 5.59 kW. Idealne rozwiązanie do precyzyjnego cięcia poziomego wzdłużnego oraz rowkowania poziomego i pionowego płyt prefabrykowanych w pakietach przeznaczonych do rozkroju płyt elewacyjnych oraz płyt różnorakiego przeznaczenia. Formatyzerki pionowe. Piły panelowe pionowe ze sterowaniem automatycznym. Advanced Vertical Panel Saw Machine for wood, Alucobond & Cladding Panels works.