LGF-strona-glowna


Taurus 210 - Formatyzerka pionowa do rozkroju płyt w pionie i w poziomie w przedziale kątowym 0° - 90° - na wyposażeniu blat ruchomy: góra - dół. Mocowanie płyty na blacie stołu roboczego za pomocą specjalnych łap mocujących, które można dowolnie regulować w graniach możliwości ustawienia na blacie stołu. Płynna regulacji wysokości położenia łap mocujących płytę do rozkroju na formatki. Formatyzerka do rozkroju płyt z regulowanym posuwem automatycznym umożliwia obróbkę płyty meblowej, która po cięciu jest bez "zadziorów". Jako formatyzerka z podcinakiem do płyt laminowanych dokładności 0,5 mm gwarantuje powtarzalność cięcia; kolejne elementy nie różnią się od siebie wymiarem.
Pilarka pionowa pole powierzchni roboczej 5.100 x 2.200 x 60 mm. grubość materiału płyty moc silnika 3 HP (3.0 kW- 4.5 kW) średnica piły Ø 250 mm
Rozkrój płyty na blacie z odgórnym mocowaniem płyty na blacie stołu roboczego formatyzerki pionowej.

Średnica piły Ø 250 mm.

 


Pilarka pionowa model Taurus 210 produkcji G.M.C. Piły Formatowe - Nowoczesne i Niezawodne. Piły formatowe - Maszyny stolarskie do drewna i płyt drewnopochodnych. Formatowa piła pionowa z podcinakiem. Piła formatowa model Pegasus 215 maszyna z elementami ze stali nierdzewnej na wyposażeniu, na bazie wieloletnich doświadczeń. Profesjonalne cięcie płyt meblowych z mocowaniem odgórnym regulowanym w pionie. Nowa piła do cięcia płyt wiórowych i z tworzywa sztucznego z pleksi. Pionowe pilarki do rozcinania płyt - ręczne / automatyczne.


Piła pionowa do rozkroju z łapami odgórnymi do mocowania płyt na blacie stołu formatyzerki. Pionowa piła do rozkroju płyt - najlepszy stosunek ceny do jakości. Plotery Frezujące Frezarki CNC. Solidna piła pionowa do cięcia płyt meblowych z mdf i kompozytów drewnopochodnych.Piła pionowa do cięcia płyty średnica piły Ø 250 mm,  przedział ustawienia kątowe agregatu tnącego 0° ÷ 90°, do wycinania formatek, cięcie formatek do produkcji mebli, pilarko-frezarki panelowe , pilarki formatowe do postformingu , pilarki formatowe pozycjonowane automatycznie i komputerowo,  pilarki przeznaczone do cięcia płyt wiórowych, sklejki, mdf, hdf, drewna litego, płyt tworzyw sztucznych, cięcie elementów płytowych w pionie i w poziomie. Frezarka Alucobond do aluminiowych płyt warstwowych, profesjonalne systemy elewacyjne. Na maszynie tego typu możliwe są do wykonania: zintegrowany system fasad , różne kształty płyt elewacyjnych , wąskie pasy, prostokąty, różne figury geometryczne – liczba modułów w systemie całkowicie dowolna, łatwo dostosowane do kształtu budynku.