LGF-strona-glowna


Pilarka pionowa do rozkroju płyt kompozytowych, mdf, ; model KGS-GMC Program M5 -  uniwersalna formatyzerka pionowa z podcinakiem do cięcia formatek płyty meblowej na wymiar:- powtarzalność cięcia płyty gwarantują utwardzane powierchniowo prowadnice liniowe do posuwu belki pionowej agregatu głowicy piły. Stół roboczy pokryty rowkowanym blatem, który porusza się w pełnej synchronizacji do ruchu głowicy piły tnącej, tak aby nigdy nie znaleźć się w pozycji kolidującej z powierzchnią roboczą blatu. Piła pionowa z podcinakiem do rozkroju paneli z płyty wiórowych, sklejki, drewnopochodnych i innych płyt kompozytowych.
Formatyzerki do rozkroju płyt w pionie w poziomie.
Maksymalna długość rozkroju płyty panelowej
mm. 4300-5300
Maksymalna wysokość cięcia mm.2200Maksymalna grubość płyty panelowej mm. 80
Moc silnika HP 7,5 (5.59 kW)
Tarcza piły Ø 350 mm
Średnica wrzeciona Ø 30 mm
Tarcza piły podcinaka Ø 110 mm
Obroty wrzeciona piły obr / min 5200
Obroty silnika obr / min. 2800

Piła główna Ø 300 mm
Podcinak Ø 110 mm

Regulowane ustawienie

Głowica piły głownej i podcinaka

Pilarka formatowa z podcinakiem z silnikiem o obrotach obr / min. 2800. Cięcie pozbawione wyrwań na krawędziach płyt dzięki pryzmatycznym prowadnicom linowym oraz idealnej konstrukcji głowicy piły tnącej. Pionowa belka nośna zachowuje kąt prosty w każdym punkcie położenia na blacie roboczym pilarki. Wygodna i łatwa w przesuwie pionowa belka nośna zachowuje równoległościan położenia. Prosta wymiana tarczy piły. Cyfrowa precyzja uzyskiwana dzięki montowanym wskaźnikom cyfrowym do cięć pionowych i poziomych. Moc silnika w agregacie tnącym: agregat piłowy o dużej mocy, która pozwala na bezproblemowy rozkrój płyty lub kilku naraz, przy głębokości piłowania dochodzącej do 80mm.

Główne elementy ramy korpus maszyny zostały wykonane na obrabiarkach CNC co pozwoliło osiągnąć dokładność wymiarowania podczas montażu. Dlatego użytkownicy tej piły na całym świecie mogą się pochwalić niezwykłą dokładnością zadanych wymiarów na maszynie podczas cięć roboczych. Osie płaszczyzn ruchu, pionowe i poziome Y-X,  dzięki hartowanym i szlifowanym prowadnicom liniowym, po których poruszają się na łożyskach kulkowych z recyrkulacją, elementy nośne piły zapewniają brak luzu oraz pewność ustawień na pile. Agregat tnący składający się tarczy piły oraz tarczy podcinaka ustawia się w przedziale kątowym 0° - 90°
Angolar - urządzenie kątowe do cięcia trójkątów, rombów, z płyty.KGS / GMC M5
Średnica tarczy piły Ø 300
Średnica tarczy piły podcinaka Ø 110-125 mm


Formatyzerka pionowa z prowadnicami liniowymi

Akcesoria na wyposażeniu standard:
Prowadnice liniowe osie płaszczyzn roboczych Y- X utwardzane powierzchniowo i dodatkowo szlifowane
Automatycznie sterowanie kątowym ustawnym agregatem tnącym głowicy tnącej w zakresie kątowym  0° - 90°
Pneumatycznie wspomagane wyjście tarczy tnącej Ø mm 300 z głowicy agregatu tnącego pilarki pionowej
Urządzenie rowkowanego blatu roboczego MFP dla lepszej przylegalności płyt o znikomej grubości. Zapobieganie odkształceniom i wyginaniu się płyt podczas obróbki cięcia. Precyzyjna pionowa pilarka tarczowa dla nowoczesnego zakładu usługowego. Głębokość cięcia aż do 80 mm.Wydajna pilarka tarczowa do cięcia w pionie formatek na wymiar.Profesjonalne wyposażenie w dodatkowe akcesoria. Pionowe pilarki tarczowe i formatowe do profesjonalnego cięcia na wymiar.

Na wyposażeniu opcjonalnie
Electronic digit display pionowe cięcia wyświetlacz cyfrowy zadanych wymiarów na ciekłych kryształach LCD.
Electronic digit display poziome cięcia wyświetlacz cyfrowy zadanych wymiarów na ciekłych kryształach LCD.
Piły do cięcia wzdłużnego drewna litego. Piła formatowa pionowa z prowadnicami pryzmatycznymi.  Piła do cięcia drewna. W ofercie sprzedaży solidne narzędzia do drewna i tworzyw drewnopochodnych oraz trudnych materiałów w obróbce. Tarcze i piły do drewna, tworzyw sztucznych i drewnopochodnych. Piły tarczowe widiowe i zwykłe do cięcia drewna. Nowa pilarka pionowa do rozkroju płyt.