LGF-strona-glowna


Piła pionowa KGS GMC M5-B do precyzyjnego cięcia formatek na wymiar. Precyzyjne cięcie w pionie w poziomie bez wyrwań. Ustawienie agregatu w przedziale kątowym 0° ÷ 90°. Precyzyjna piła panelowa - maszyna stolarska dla profesjonalistów. Piły do cięcia wzdłużnego drewna litego. Piła formatowa pionowa z prowadnicami pryzmatycznymi.  Piła do cięcia drewna. Cięcie płyt z drewna i płyt z tworzyw drewnopochodnych oraz innych, trudnych materiałów w obróbce. Piły tarczowe widiowe i zwykłe do cięcia drewna. Nowa pilarka pionowa do rozkroju płyt kompozytowych.


Urządzenie do cięcia kątowego "ANGOLAR II"
Wycinanie trójkątów i rombów na pile pionowej.


Automatyczne ustawienie kątowe głowicy 90°
Automatyczny blat rowkowany MFP
Pneumatyczne unoszenie rolek do przesuwu
LCD wyświetlacz elektroniczny do wymiaru
Kurtyna prawa strona cięcie poziome
Urządzenie do cięćia kątowego "ANGOLAR II"
Silnik podwójna prędkość (1400 - 2800 rpm)
Urządzenie chłodzenia Venturi

Pionowa piła panelowa do formatowania i rozkroju płyt i paneli drewnopochodnych model KGS / GMC M5-B Piła łączy w sobie niezawodność, precyzję oraz wysoką estetykę wykonania maszyny. Z precyzją i płynnie porusza się agregat tnący piły. Ruch w osi pionowej Y piły zapewniają hartowane i szlifowane prowadnice liniowe, po których realizuje się precyzyjne pozycjonowanie agregatu tnącego na belce nośnej. Piła panelowa pionowa  - maszyna stolarska dla profesjonalistów. Pilarka panelowa, która znajduje zastosowanie przy rozkroju wartościowego materiału i optymalny podział podłużny desek, płyt wielkoformatowego m.in. sklejek.DPS - kanalikowy system
wspomagania odciąguPneumatyczne wspomaganie wyjścia
piły z głowicy tnącej.

Chwytaki pneumatyczne do cięcia pakietu płyt
Pionowa pilarka do rozkroju płyt. Maszyna jest przeznaczona dla tych wszystkich, który poszukują piły pionowej łatwej i wygodnej w obsłudze, precyzyjnej w cięciu roboczym. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt estetyczny wyglądu zewnętrznego piły oraz aby piła posiadała niską, osiągalna dla każdego cenę. Te wszystkie oczekiwania ze strony odbiorców piły pionowej producent GMC w zupełności zaspokaja. Na sukces rynkowy wpływa wysiłek konstruktorski zespołu projektowego GMC. Nowa zupełnie koncepcja budowy agregatu tnąco- podcinającego umożliwia jeszcze dokładniejsze cięcie oraz jeszcze łatwiejsze pozycjonowanie w trakcie przygotowywania fazy cięcia płyty. Regulowana pozycja podcinaka sprawia, że cięcie bez wyrwań w panelach laminowanych stało się standardem. Pneumatycznie ruchoma rama blatu nośnego piły umożliwia realizację bezkolizyjnego cięcia małych i dużych elementów płyt. Wymogi: Piły tarczowe do cięcia wzdłużnego o kącie natarcia 20º z zębem prostym lub na przemian skośnym, z dodatkowym zębem pośrednim który służy jako odrzutnik trocin oraz ogranicznik posuwu.


Pionowa piła
panelowa:
KGS / GMC M5-B Piła panelowa pionowa - pilarka do rozkroju:
Max długość cięcia mm 4300 - opcja: 5300
Max wysokość cięcia mm 2200
Max wysokość cięcia w poziomie mm 2100
Max grubość cięcia panelu mm 80
Moc silnika  HP 7.5
Średnica tarczy tnącej Ø mm 300
Średnica piły podcinaka Ø mm 110
Średnica otworu wrzeciona tarczy Ø mm 30
Obroty wrzeciona piły obr/min 5200
Obroty silnika obr/min 2800

Wyposażenie piły pionowej:
Rolki dla udźwigu ciętych płyt oraz przesuwu ciężkich elementów na pile pionowej są wliczony w cenę.
Agregat dwu (2) wrzecionowy tarcza piły Ø mm 300 + tarcza podcinaka Ø mm 110
Agregat tnący ustawny w przedziale kątowym 0° - 90°
Wyposażenie dodatkowe na żądanie: Automatyczne urządzenie VSR unoszące samoczynnie ku górze cietą płytę
Niecka po prawej stronie maszyny dla zbiórki zanieczyszczeń. Podcinacz system podcinacza „SCU" gwarantuje dokładne cięcie pozbawione wyrwań. Bez potrzeby uciekania się do wymiany tarczy piły jest możliwe uzyskanie wysokiej elastyczności produkcyjnej. Nowa głowica tnąca wyposażona w tarczę piły podcinaka.

Przeznaczenie piły pionowej model: KGS/GMC M5-B: Cięcie, rozkrój i formatowanie płyty OSB Oriented Strand Boards, różnorakie płyty zawierające substancje pochodzenia roślinnego, płyt MDF, Płyta KRONOPOL OSB, drewnopochodna płyta o wszechstronnych zastosowaniach. Budowy skrzyń transportowych i palet, konstrukcji regałów, stojaków oraz stoisk wystawowych, wykonania ścian z płyt OSB campingi, baraki, kontenery, pomieszczenia z płyt na statkach, wagony kolejowe ścianki działowe, sufity. Płyty gipsowe, rozkrój i cięcie płyty z włóknem cementowo gipsowym, dzięki znakomitemu systemowi odciągów DPS, Formatoweanie płyty kartonowo - gipsowej. Aluminium Composite Materials Composites ALUCOBOND®, ALUCORE®, HYLITE®, KAPA®. Rozkrój płyty szalunkowej. Cięcie płyty szalunkowej. OSB, płyty doskonale nadają się do m.innymi, poszyć połaci dachowych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów, elementów konstrukcyjnych takich jak dźwigarów, belek dwuteowych i kratownic, cięcie płyt używanych dobudowy schodów, podestów, wybiegów.
Precyzyjne cięcie pod kątem płyt. Piła tarczowa do różnorakich płyt. Panelowa piła formatowa do płyt różnorakiego pochodzenia. Panelówka pionowa do cięcia formatek na wymiar. Cięcie i wyrzynanie bez zadziorów. Gładkie cięcie na całej powierzchni krawędzi płyt laminowanych. Rozkrój bez wyrwań. Idealne cięcia bez wyrwań. Pilarka z prowadnicą. Precyzyjne piły formatowe, piły panelowe, formatowe pilarki tarczowe, tarczowe piły do forniru. Piła panelowa do rozkroju płyty.