LGF-strona-glownaPrzemysłowa pilarka panelowa oferująca dużą wydajność przy najwyższej jakości cięcia: K.G.S. 700 E - pionowa formatyzerka z podcinakiem w głowicy, pilarka sterowana numerycznie do cięcia w pionie w poziomie. Pilarka formatowa KGS/700 pole cięcia płyty 5100 x 2100 mm, głębokość cięcia 80 mm pochył agregatu 0°- 90°  średnica piły Ø 300 mm. Optymalizacja cięć z bezpośredniego przesyłania danych do programatora. Pilarka tarczowa K.G.S 170 - 770 gwarantują wysoki poziom produkcji, dużą prędkością pracy, precyzję obróbki i najwyższą jakość krawędzi po cięciu.


Pulpit sterujący pracą pilarki do cięcia płyt w pionie i w poziomie. Rozkrój płyt, cięcie, wygodna i szybka optymalizacja.


Piła pionowa sterowana numerycznie CNC o bardzo wysokiej jakości cięcia bez wyrwań krawędzi płyt. Precyzja cięcia formatyzerki GMC 170- 770, pozwala nabywcy oferować usługi cięcia i formatowania płyt z idealną dokładnością i zachowaniem prostopadłości kątów. Formatyzerka pionowa G.M.C. 170 -770 jest sprawdzonym rozwiązaniem do precyzyjnego rozkroju płyt warstwowych przy dużym obłożeniu roboczym. Dokładne cięciu formatek na wymiar oraz regulowane frezowanie kształtowe gwarantuje: uniwersalny agregat piłowy o mocy dopasowanej do potrzeb produkcyjnych.

Pilarka tarczowa K.G.S. to wygoda w obsłudze. Wysoką elastyczność pilarko frezarka uzyskuje się dzięki bogatemu wyposażeniu w dodatkowe akcesoria: ruchomy blat rowkowany MFP, urządzenie do cięcia kątowego, cyfrowe wskaźniki na ciekłych kryształach wskazujące precyzję cięć pionowych i poziomych. Zastosowanie piły pionowej sterowanej numerycznie CNC: Cięcie paneli wielkich formatów. Cięcie płyt na pasy. Cięcie płyty na formatki. Cięcie płyt z tworzyw sztucznych. Polypropylene twinwall panel Kaysersberg Plastics Akylux® / Correx®, Akyplac® 3D fiber glass reinforcement panel Nida Core Corp Nida-Fusion STO.


Głowica „SCU" gwarantuje dokładne cięcie bez wyrwań krawędzi płyty. Bez potrzeby uciekania się do wymiany tarczy piły jest możliwe uzyskanie wysokiej elastyczności produkcyjnej. Nowa głowica tnąca wyposażona w tarczę piły podcinaka to precyzja obróbki i najwyższa jakość krawędzi po cięciu. Można ciąć następujące materiały: Polyurethane foam panel for composites Nida Core Corp NidaFoam PU, Acrylic glass sheet (PMMA) Brett Martin Ltd, Polycarbonate sheet Brett Martin Ltd. Glass fiber board Isovolta AG ISOVAL® Cięcie tworzyw sztucznych: plexi, czyli płyty z polimetakrylanu metylu (pmma), ploterowe cięcie; frezowanie; grawerowanie, optymalizacja cięcia: piła formatowa pionowa.


Poliwęglan komorowy/kanalikowy do zadaszeń., Stojaki z plexi reklamowe do ekspozycji towaru o różnym przeznaczeniu branżowym, ponadto realizacja wielorakich  projektów wg. wskazań klienta. Poliwęglan lity: lexan. PCW (PCV) twarde płyty przemysłowe z PCW twardego. PCW spienione. Płyty poliestrowe. Rozkrój płyt z tworzyw sztucznych na potrzeby budownictwa i i reklamy.


Odczyt wymiaru taśmy metrycznej

Napędy oddzielnych silników w Y-X

Blokada belki nośnej pionowej

Uniwersalna formatyzerka do cięcia płyt meblowych z wielopunktowym system odciągu kanalikowego DPS, który umożliwia zasysanie pyłów i innych zanieczyszczeń, na całej powierzchni roboczej cięcia. Pionowa piła formatowa pionowa z podcinakiem, idealna do rozkroju płyt w pionie i w poziomie, które wymagają dużej powtarzalności cięcia. Automatyczne uruchomienie ustawienia kątowego głowicy agregatu w przedziale kątowym 0 °- 90 ° nachylenia głowicy piły. System VSR - Podnoszenia urządzenia z przyssawkami VSR na podciśnienie Vacuum pump. Przycinanie płyt w pionie i w poziomie. Cięcie płyt o dużym stopniu pylenia. Pilarka z piłą podcinającą do formatowania trudnych w rozkroju płyt pylących powstałych z rycyklingu.Sterowanie elektroniczne wysokości pozycjonowania głowicy tnącej. Solidna rama spawana z kształtowników stalowych. Optymalizacja cięcia rozkrój i formatyzacja elementów. Rozkrój płyt, cięcie, wygodna i szybka optymalizacja w programie Leonardo. Optymalizacja rozkroju płyty meblowej z drewna, z mdf. Formatyzacja czyli prosty, szybki i niezawodny system do optymalizacji rozkrojów elementów prostokątnych. Sterowana elektronicznie pilarka pionowa z inteligentną optymalizacją cięcia
Odbiorcy: Stolarstwo, produkcja mebli, maszyny do rozkroju wzdłużnego: kuchenne meble na wymiar. Program komputerowy do optymalizacji rozkroju płyt. Rozrys płyt meblowych. Program do rozrysu. Profesjonalne pilarki formatowe obrabiarki do drewna do podłużnego rozkroju. Formatówki CNC.Idealną precyzję cięcia oraz powtarzalność wymiarów zapewnia piła sterowana komputerowo, od lat cenionego europejskiego producenta pił pionowych do cięcia płyt. tak jak: płyty laminowane, docinanie płyt na formatki na pilarce formatowej. Na piłach sterowanych numerycznie marki GMC jest możliwość cięcia płyt aż do 80 mm grubości. Każda z wyciętych formatek jest indywidualnie opisywana, dzięki czemu monter łatwiej zidentyfikuje poszczególne elementy do zamówionych mebli. W pełni skomputeryzowana piła pionowa GMC daje cały wachlarz możliwości wykonywania optymalnych rozkrojów przy minimalnych stratach płyty.