LGF-strona-glowna


Piła pionowa z możliwością frezowania frezem palcowym elementów krzywoliniowych w płycie. Model pilarki pionowej KGS/GMC 180 CNC. Solidna pilarka tarczowa do cięcia wzdłużnego i poprzecznego. Piła pionowa do optymalizacji cięcia wzdłużnego. Pilarka formatująca pionowa do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna litego. tryb posuwu głowicy: manualny, automatyczny oraz sterowanie numeryczne CNC. Frezarko-pilarka pionowa KGS/GMC 180 CN jest  przeznaczone do płaskiego lub profilowego frezowania prostoliniowych lub krzywoliniowych elementów z drewna, z płyt pochodzenia poliwęglanowego, aluminium, Alucobond, Dibond, Reynobond.


Ploter frezujący oraz piła pionowa w jednej maszynie: formatowanie elementów płaskich i przestrzennych. Frezowanie konwencjonalne oraz CNC. Frezarko pilarka pozwala na produkowanie detali precyzyjnych i powtarzalnych. Maszyna jest dedykowana, dla którzy zajmują się obróbką mało i średnio seryjną. Frezowanie konturowe i krawędzi w dowolnych promieniach. Realizacja zleceń dostarczonych w formacie pliku DXF. Optymalizacja cięcia i rozkroju. Lista cięć generowana z kompuetera. Łatwa i prosta obsługa panelu sterującego maszyną.


Frezarka pionowa z piłą jest przeznaczona do płaskiego lub profilowego frezowania prostoliniowych lub krzywoliniowych elementów w płycie różnorakiego pochodzenia. Frezowanie prostoliniowe: trakcie frezowania prostoliniowego frezarka  KGS/GMC 180 CN posiada na swoim wyposażeniu osłonę do frezowania prostoliniowego , która osłania z góry i z boku wrzeciono piły oraz niepracującą w danym momencie procesu część narzędzia. frezu palcowego. Dzięki podłączeniu do kanalikowej instalacji odciągowej DPS agregat ssący umożliwia sprawne odprowadzanie wiórów i innych zanieczyszczeń.  Frezarka posiada prowadnice wzdłużne pionowe o budowie pryzmatycznej. Wysokiej klasy, utwardzane powierzchniowo prowadnice pryzmatyczne stanowią wraz z blatem rowkowym maszyny stabilne oparcie dla obrabianego elementu i razem umożliwiają jego prostoliniowe prowadzenie podczas obróbki.1. Prowadnice belki nośnej głowicy
Głowica piły pionowej
Wewnątrz: tarcza piły podcinaka.
Opcjonalnie: frez palcowy do frezowania.
Frezowanie krzywoliniowe.
KGS/GMC 180 CN


2. Głowica formatyzerki pionowej na belce nośnej

Max długość cięcia mm 5100
Max wysokość mm 2100
Max grubość cięcia mm 80
Moc silnika 5.59 kW HP 7.5
Średnica piły Ø mm 300
Średnica podcinaka Ø 125
Średnica otworu tarczy  Ø mm 30.
Obroty wrzeciona piły obr/min 5200.

Formatowanie płyt meblowych. Rozkrój płyty MDF ognioodporna, płyty MDF surowa. Płyta MDF 19 mm Jednostronnie biała Głębokiego frezowania Egger 1/1 (2070x2800). Rozkrój płyty drewnopochodnej. Cięcie płyty kompozytowej. Rozkrój maszynowy płyty szalunkowej antypoślizgowej.  Rozkrój płyty MFP. Cięcie w pakietach płyta pilśniowej 19 mm Porowata 1/1 (1200 x 2500 mm.). Płyty budowlane ( HDF, OSB, stolarskie, wiórowe). Rozkrój płyty stolarskiej 19 mm Dąb (1250 x 2500 mm.). Płyta stolarska 28 mm Brzoza 2/2 (1250 x 2500 mm.). Maszynowe cięcie sklejki ( grubowarstwowa, antypoślizgowa, lotnicza, modelarska, płyta szalunkowa wodnoodporna, płyta szkutnicza, boazeryjna).  Maszynowe cięcie płyty akrylowej, rozkrój płyty na wysoki połysk, płyty fornirowane. Rozkrój płyty OSB-3 18 mm Trudnopalna 1/1 (1250x2500). Formatowanie maszynowe płyt meblowych. Rozkrój płyty, rozkrój sklejki - rozkroje, wycinanie, cięcie na Wymiar. Unikatowe rozwiązanie optymalizacji rozkroju płyt. Dla firm, które świadczą usługi formatowania płyt, obróbki CNC- prosty w obsłudze program obliczania formatek meblowych. Program do optymalizacji rozkroju: Rozkrój. Optymalizacja- program komputerowy do optymalizacji rozkroju płyt meblowych.

Na wyposażeniu frezarki podczas frezowania krzywoliniowego znajdują się zespół sterowania numerycznego, który eliminuje czasochłonne ustawienie jakie ma miejsce przy maszynach niższego rzędu przez zastosowanie uchwytów technologicznych oraz szablony. W tradycyjnej maszynie obrabiany element jest mocowany i obrabiany, umożliwia mocowanie i obróbkę przedmiotów małych lub o skomplikowanych kształtach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Gładkie cięcie na całej powierzchni płyt laminowanych. Brak wyrwań. Idealne cięcia bez wyrwań. Pilarka z prowadnicą. Precyzyjne piły formatowe, piły panelowe, formatowe pilarki tarczowe, tarczowe piły do forniru. Piła panelowa do rozkroju płyty.

Przeznaczenie produkcyjne i zastosowanie przemysłowe: Pilarka formatowa z podcinakiem do drewna i płyt kompozytowych. Niezbędne piły tarczowe z z zębami z węglika spiekanego. Maszyna do płyt warstwowych. Piły i pilarki‎ pionowe o wzmocnionej konstrukcji.Czym ciąć płytę warstwową ? Piła do cięcia płyt warstwowych. Płyty warstwowe - produkcja płyty warstwowej, cena.  Na maszynie KGS/GMC 180 jest więc możliwe proste i łatwe ucięcie skosu prostego, frezowanie krzywoliniowe formatek, cięcie po skosie, frezowanie po łuku i wycinanie wewnętrznych figur na wypełnienie. Pilarko frezarka KGS/GMC 180 jest idealną maszyną nadającą się do zastosowania w centrach usługowych cięcia i frezowania usługowego. Możliwość wycinania kółek dowolnych rozmiarów w obrębie pola roboczego.

Piły do cięcia wzdłużnego drewna litego. Piła formatowa pionowa z prowadnicami pryzmatycznymi.  Piła do cięcia drewna. W ofercie sprzedaży solidne narzędzia do drewna i tworzyw drewnopochodnych oraz trudnych materiałów w obróbce. Tarcze i piły do drewna, tworzyw sztucznych i drewnopochodnych. Piły tarczowe widiowe i zwykłe do cięcia drewna. Nowa pilarka pionowa do rozkroju płyt.


PRZEZNACZENIE ROBOCZE: Usługi formatyzowania i okleinowania płyt laminowanych piła pionowa panelowa KGS 180. Obróbka płyt użytych do zabudowy targowej, wykonawstwo materiałów reklamowych. Płyty laminowane, osb, mdf, hdf lakier pionowa pilarka pionowa GMC 180 CN. Produkcja Mebli, frontów drzwiowych i kuchennych. Wycinanie różnorodnych figur geomertcznych: romby, prostokaty, kwadraty. Otwory pod wypełnienia drzwiowe. Do precyzyjnej obróbki drzwi z drewna, PCV i aluminiowe oraz wypełnienia drzwiowe wytwarzane na bazie płyt HPL. Wypełnienia do drzwi PCV zbudowane na bazie płyt laminatowych HPL (High Polyester Laminate) lub GRP (Glass Reinforced Polyester). Maszyna pozwoli stworzyć szeroką paletę dostępnych modeli wypełnień do drzwi PVC i aluminium w wielu wariantach.

Maszyna pozwoli sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz pogodzić gamę produktów z obowiązującymi trendami. Produkcja drzwi ocieplane pianką poliuretanową, przeszklone, przeszklone, panele i wypełnienia drzwiowe z powierzchniowymi wzorami geometrycznymi. Innowacyjność, Cena, Klasa, Precyzja, Wiarygodność sprawiają, że GMC jest najlepszym na świecie producentem pionowy pił panelowych. Composite Panel, Special Offers, Alupanel, Alupanel XT, Alupanel Lite, Ecopanel, Alupanel Digital, Hollow Core, Honeycomb, Foam PVC, MDF/Plywood Core, Aluminium Coil & Sheet. Piła panelowa, zautomatyzowana, z własnym systemem optymalizującym cięcie i rozkrój płyt w zakładach meblarskich. Piła tarczowa pozioma sterowana numerycznie CNC. Panelówka. Piła panelowa do cięcia płyt laminowanych z tarczą podcinaka na prowadnicach linowych.